3D Mimari Görselleştirme,Animasyon,İç mimarlık Tasarım ve Uygulama  alanında mesleğine tutkuyla bağlı, genç, dinamik, yenilikçi ve alanında uzman bir kadro ile hızlı, kaliteli, özgün, teknik ve görsel anlamda kusursuz ürünler ortaya koyarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin üzerinde çözümler sunmayı amaç edindik.

   Yüksek kalitede gerçekçi ürünler ortaya koyarak yurt içi standartlarını yükselten ve uluslararası düzeye taşıyan firmalar arasında marka niteliği ile var olmak için enerji, bilgi birikimi ve deneyimimiz ile hizmet vermekteyiz.

SERDAR İLHAN

GÖRSELLEŞTİRME UZMANI

    1984 yılında Istanbul’da doğdu. 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü'nde lisans eğitimini tamamladı. 2004 yılında FGA Mimarlık'ta  Mimari Modelleme & Render Eğitmeni olarak attığı bu adımla 3D hayatının bir parçası oldu ve bu alanda ilerlemeye karar verdi. 2006 yılından itibaren çeşitli mimarlık firmalarında Görselleştirme uzmanı olarak çalıştı.

    İç Mimar  Dilek Perk İlhan ile birlikte kurdukları Detay Studio  firmasında, 3D Mimari Görselleştirme, Animasyon, Tasarım ve Uygulama  alanında çalışmalarına devam etmektedir.

DİLEK PERK İLHAN

   1984 yılında İstanbul’da doğdu. 2006 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Restorasyon bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra 6 yıl restorasyon proje işlerinde görev aldı. 2017 yılında İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlayıp çeşitli mimarlık firmalarında iç mimar olarak çalıştı.

  Serdar ilhan ile birlikte kurdukları Detay Studio  firmasında, 3D Mimari Görselleştirme, Animasyon, Tasarım ve Uygulama  alanında çalışmalarına devam etmektedir.

İÇ MİMAR/RESTORATÖR